FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi ASX so zvýhodnením až 6 850 EUR

 Mitsubishi ASX so zvýhodnením až 6 850 EUR

 

Zaobstarajte si nové bohato vybavené Mitsubishi ASX plné vyspelých technológií.
Teraz so zvýhodnením až 6 850 EUR!

Neváhajte a presvedčte sa o jeho kvalitách sami pri testovacej jazde!

Sloboda objavovať

Posaďte sa za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápätí vyčarí úsmev na tvári. Kompaktný dizajn SUV uľahčuje pohyb v hustej premávke. Pohodlne v ňom môže cestovať päť osôb, navyše je vybavené najnovšími asistenčnými systémami, takže môžete cestovať po meste s úplnou istotou.

 

Mestské SUV

Toto dynamické SUV je snom vodičov z veľkých miest. Je radosť ho riadiť, ľahko sa s ním parkuje a široká ponuka pohonných jednotiek siaha od klasických úsporných spaľovacích motorov s nízkymi emisiami po úchvatný plug-in hybrid. S tvarovanou kapotou, výraznými LED svetlometmi a výraznou maskou chladiča pôsobí nové Mitsubishi ASX veľmi sebavedome, ako stvorené pre mesto.

Malé detaily, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

Jednoduchým stlačením spínača môže vodič zapnúť vyhrievanie volantu pre maximálne pohodlie. V chladnom období sa nič nevyrovná príjemnému a teplému sedadlu. ASX má vyhrievané sedadlá pre vodiča aj spolujazdca. Panoramatická strecha má na výber 4 nastavenia, takže si ju môžete upraviť podľa svojich preferencií. Panoramatická strecha púšťa do interiéru viac slnečného svitu a vytvára tak uvoľnenejšiu atmosféru.

Špičkové technológie

Rovnako ako všetky naše vozidlá je aj nové Mitsubishi ASX vybavené najnovšími inteligentnými systémami, ktoré podporujú bezpečnejšiu jazdu a chránia vás aj vašich spolucestujúcich na vašich cestách.

Priamo pred vodičom je plnofarebný multiinformačný displej. Obsahuje ukazovateľ rýchlosti a tachometer, poskytuje vám aktuálne informácie o jazde, zvolený jazdný režim a ďalšie. Vzhľad obrazovky si môžete prispôsobiť tak, aby vám čo najlepšie vyhovoval.

*Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu či zrušenie ponuky bez predchádzajúceho upozornenia