FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Nové Mitsubishi ASX

Záruka 5 rokov


Či ste v meste, alebo na vidieku, v daždi, alebo vetre, nové Mitsubishi ASX vás nabáda do dobrodružstva bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Aktívny, elegantný, agilný a mimoriadne úsporný crossover, ktorý dosahuje v rámci svojej triedy mimoriadne nízku kombinovanú spotrebu iba 5 l/100 km a jeho ohromný batožinový priestor s objemom 488 l* poberie všetko, čo si so sebou potrebujete vziať na dovolenku.

Nové Mitsubishi ASX je presne šité na mieru vášmu životu – prináša nový svieži dynamický dizajn a pýši sa modernými technológiami a výbavou, ktorá uspokojí aj ten najaktívnejší životný štýl. Využíva osvedčený voliteľný pohon 4×4, ktorý nadväzuje na viac než 80-ročnú tradíciu značky Mitsubishi. Ženy na ňom ocenia najmä asistent rozjazdu do kopca, ktorý zabraňuje nechcenému cúvnutiu vozidla, alebo parkovaciu kameru, ktorá poskytne perfektný prehľad o dianí za vozidlom.


Až si sadnete za volant, zistíte, že aj napriek svojmu aerodynamickému tvaru vám nové Mitsubishi ASX poskytuje prekvapivo vyvýšenú polohu sedadla. V kombinácii so zošikmeným tvarom kapoty poskytuje lepší výhľad na cestu, aby manévrovanie s vozidlom bolo ľahšie a bezpečnosť vyššia. Zvýšený posed taktiež umožňuje jednoduchšie nastupovanie a vystupovanie. O vaše pohodlie a bezpečnosť sa postará aj 7 airbagov a klimatizácia už v základnej výbave.
* po dodatočnej úprave