FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Technológia

ABSOLÚTNE TICHÁ JAZDA s plynulú odozvou

Mitsubishi Outlander PHEV vyvoláva pocit kľudného a uvoľneného plavby tesne nad povrchom cesty - pre ktorý zdieľa tak masívny krútiaci moment a mimoriadnu stabilitu pohonného systému Twin Motor s dvojicou elektromotorov 4WD a S-AWC.

 

 

Pokročilý systém Plug-in Hybrid EV je pozoruhodne ekologický. Vychutnajte si nulovú spotrebu paliva, celkové ticho vo vozidle a nulové emisie CO2 pri jazde na elektrinu.


ABSOLÚTNE TICHÁ JAZDA s plynule odozvou

Dvojica elektromotorov a vysokoúsporný spaľovací motor prispôsobujú výkon vozidla vášmu jazdnému štýlu. Vpredu sa nachádza spaľovací benzínový motor s objemom 2,0 l a výkonom 89 kW, ďalej predný elektromotor s výkonom 60 kW (137 Nm), meničom napätia a generátorom. Zadný elektromotor s výkonom 60 kW (195 Nm) a meničom napätia sa nachádza pod podlahou, aby nenarušoval batožinový priestor. Permanentný elektrický pohon 4 kolies je riešený pomocou dvojice elektromotorov, kde každý elektromotor nezávisle poháňa svoju vlastnú nápravu.

Bežné nabíjanie

Rýchle nabíjanie

Indikátor spotreby energie

Skóre ECO jízdy

Ukazatel toku energie

Tlačítko EV

SYSTÉM POHONU TWIN MOTOR 4WD S S-AWC

Systém S-AWC je inšpirovaný legendárnou technológiou Lancer Evolution. Unikátny pohon 4×4 poskytuje vodičovi ideálne podmienky pre bezpečnú jazdu pri akcelerácii, brzdení, zatáčaní a zmene smeru jazdy použitím elektronicky riadenej spojky pohonu 4WD a aktívneho elektronicky ovládaného nápravového diferenciálu AFD. Systém má funkciu aktívneho stáčania vozidla AYC okolo zvislej osi. Výsledkom je zlepšenie prechádzania zatáčok, jazdnej stability a prenosu výkonu pri zachovaní priaznivej spotreby paliva.

Pohonný systém TWIN MOTOR 4WD

Systém S-AWC (Super all wheel control) 

Tlačidlo pohon S-AWC 4WD na stredovej konzole

Pasívna bezpečnosť

V prípade nehody chráni cestujúcich sedem airbagov schopných pohlcovať nárazové sily. Sústava zahŕňa čelné, bočné a hlavové airbagy a kolenný airbag vodiča. Predné sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, ktoré lepšie fixujú telo pri náraze a súčasne chránia posádku v prípade nehody pred nadmerným ťahom bezpečnostného pásu.7 airbagov

7 airbagov

Konštrukcia karosérie RISE

Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY PRISPÍVAJÍ K BEZPECNEJŠÍ JÍZDE

Vyspelé bezpecnostní technologie prispívají k bezpecnejší, jistejší jízde – na cestách, pri parkování, ve dne i v noci. Mezi tyto technologie patrí napr. inteligentní senzory, které sledují okolí vozidla a upozornují Vás na hrozící nebezpecí, aktivní bezpecnostní asistencní systémy nebo rada prvku pasivní bezpecnosti. Díky nim je OUTLANDER PHEV po všech stránkách mimorádne bezpecným vozidlem. -> Vyspělé bezpečnostní technologie přispívají k bezpečnější, jistější jízdě – na cestách, při parkování, ve dne i v noci. Mezi tyto technologie patří např. inteligentní senzory, které sledují okolí vozidla a upozorňují Vás na hrozící nebezpečí, aktivní bezpečnostní asistenční systémy nebo řada prvků pasivní bezpečnosti. Díky nim je Mitsubishi Outlander PHEV po všech stránkách mimořádně bezpečným vozidlem.

Systém sledovania mŕtveho uhla – BSW

Systém predchádzania a zmierňovania následkov čelnej kolízie – FCM

Systém podpory udržovania jazdného pruhu – LDW

Adaptívny tempomat – ACC

Systém sledovania dopravnej situácie za vozidlom – RCTA

Automatické diaľkové svetlomety

Komfort

Pôžitok z rafinovanej jazdy v novom Outlander PHEV je ešte príjemnejší vďaka perfektnému zvukovému pohlcovaniu interiéru a množstvu kúskov, ktoré robia vašu každodennú cestu príjemnou. Inteligentný systém centrálneho zamykania vám umožňuje zamknúť alebo odomknúť vozidlo stlačením tlačidla pomocou tlačidiel na predných a piatich dverách. Elektrická ručná brzda umožňuje jednoduché brzdenie alebo stlačenie vozidla pomocou štýlového spínača na stredovej konzole. Vyhrievané čelné sklo a vyhrievané volanty uľahčia cestovanie v chlade.

Prémiová sústava Rockford Fosgate®

Vstup USB a 12V elektrický výstup

Bluetooth® Hands-free na multifunkčnom volante

Automatická dvojzónová klimatizácia

Vyhrievané predné sklo

2DIN audio systém s dotykovou obrazovkou