FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


NOVÝ MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Technológie

JAZDU MÁTE VŽDY POD KONTROLOU

Systém pohonu Twin Motor 4WD so systémom S-AWC zabezpečuje optimálny krútiaci moment a záber každého kolesa. Budete sa cítiť ako kráľ ciest. Nový výkonnejší elektromotor na zadnej náprave prináša agilnejšie zrýchľovanie, vyššiu stabilitu a lepšiu kontrolu. Najmä v nových režimoch SPORT a SNOW.

 

 

Pokroková sústava pohonu Plug-in Hybrid EV je pozoruhodne ekologická. Vychutnajte si nulovú spotrebu paliva, úplné ticho vo vnútri vozidla a nulové emisie CO2 pri jazde na elektrinu.


UNIKÁTNE TECHNOLÓGIE POHONU PHEV

Dvojica elektromotorov a vysoko úsporný spaľovací motor prispôsobujú výkon vozidla Vášmu jazdnému štýlu. Vpredu sa nachádza spaľovací benzínový motor s objemom 2,4l a výkonom 99 kW, ďalej predný elektromotor s výkonom 60 kW (137 Nm), meničom napätia a generátorom. Zadný elektromotor s výkonom 70 kW (195 Nm) a meničom napätia sa nachádza pod podlahou, aby nenarušoval batožinový priestor. Permanentný elektrický pohon 4x4 S-AWC je riešený pomocou dvojice elektromotorov, kde každý elektromotor nezávisle poháňa svoju vlastnú nápravu.

Bežné dobíjanie

Rýchle dobíjanie

Združené ukazovatele

Skóre ECO jazdy

Ukazovateľ toku energie

Tlačidlo EV

SYSTÉM POHONU TWIN MOTOR 4WD S S-AWC

Pokrokový plug-in hybridný pohon prešiel zásadnými vylepšeniami a teraz zahŕňa zadný elektromotor s vyšším výkonom, úspornejší spaľovací motor a prepracovanejší systém riadenia energií založený na bezkonkurenčnom spojení mimoriadne tichého chodu, hladkého behu a vysokého krútiaceho momentu.

Integrovaný systém pohonu vyvinutý spoločnosťou Mitsubishi Motors ponúka mimoriadnu dynamiku a mieru kontroly. Vďaka optimálnemu fungovaniu systému AYC (aktívna kontrola stáčania okolo zvislej osi), ABS (protiblokovací systém bŕzd) a ASC (aktívne riadenie stability) so systémom riadenia trakcie TCL je možné naplno využiť možnosti pohonu Twin Motor 4WD bez akýchkoľvek kompromisov v otázkach bezpečnosti, pohodlia či spotreby paliva. Výhodou prirodzenej schopnosti elektromotorov je okamžite dodať maximálny krútiaci moment.

Novým prepínačom jazdných režimov navolíte režim NORMAL pre bežné jazdné podmienky, režim SNOW pre ľahšie rozjazdy a bezpečnejšie zatáčanie na zasnežených vozovkách, resp. režim LOCK, ktorý simuluje uzamknutie centrálneho diferenciálu a optimálne rozdeľuje krútiaci moment na všetky štyri kolesá v prospech lepšieho držania stopy a stability. Samostatným spínačom SPORT môžete zvoliť športový režim pre pružnejšiu akceleráciu a dynamické prechádzanie zákrut.

Mitsubishi Outlander PHEV ponúka 3 jazdné režimy, ktoré sa aktivujú automaticky v závislosti od aktuálnych jazdných podmienok: Čisto elektrický režim ponúka elektrickú jazdu ako elektromobil s pohonom všetkých kolies a dvoma elektromotormi. Sériový hybridný režim ponúka pohon všetkých kolies párovými elektromotormi, ktoré podporuje generátor. Paralelný hybridný režim využíva maximálny výkon všetkých svojich pohonných zdrojov, keď benzínový motor poháňa predné kolesá cez spojku a pár elektromotorov ho plynulo dopĺňa vpredu aj vzadu.

Systém pohonu TWIN MOTOR 4WD

Systém S-AWC (Super-All Wheel Control)

Tlačidlá režimov SPORT a 4WD

Pasívna bezpečnosť

V prípade nehody chráni cestujúcich sedem airbagov. Sústava zahŕňa čelné, bočné a hlavové airbagy a kolenný airbag vodiča. Predné sedadlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi s predpínačmi a obmedzovačmi záťaže, ktoré lepšie fixujú telo pri náraze a súčasne chránia posádku v prípade nehody pred nadmerným ťahom bezpečnostného pásu.

7 airbagov

Konštrukcia karosérie RISE

Vnútorné spätné zrkadlo s automatickým stmievaním

TECHNOLÓGIE PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Vyspelé bezpečnostné technológie podporujú bezpečnejšiu a istejšiu jazdu na cestách či parkoviskách, v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu. Outlander PHEV dokáže ponúknuť vysokú úroveň bezpečnosti po všetkých smeroch, napr. aj vďaka inteligentným senzorom, ktoré sledujú Vaše okolie a upozorňujú na nebezpečenstvo, alebo aktívnym systémom na podporu riadenia či robustnej pasívnej ochrane. Vďaka nim je Mitsubishi Outlander po všetkých stránkach mimoriadne bezpečným vozidlom.

Systém sledovania mŕtveho uhla - BSW

Systém predchádzania a zmierňovania následkov čelného nárazu - FCM

Systém podpory udržiavania jazdného pruhu - LDW

Adaptívny tempomat – ACC

Systém sledovania dopravnej situácie za vozidlom – RCTA

Automatické diaľkové svetlá - AHB

Komfort

Spoznajte oázu pohodlia a kultivovanosti, kde potešenie z jazdy znásobuje veľkorysý priestor, komfortná výbava a mimoriadne ticho v kabíne. Pôžitok z kultivovanej jazdy v novom Outlanderi PHEV je ešte príjemnejší vďaka dokonalému odhlučneniu interiéru a radu prvkov, ktoré Vám spríjemnia každodenné cestovanie. Inteligentný systém bezkľúčového ovládania centrálneho zamykania Vám umožní prostredníctvom tlačidiel na vonkajších kľučkách predných a piatych dverí uzamknúť alebo odomknúť vozidlo jednoduchým stlačením. Elektrická parkovacia brzda Vám umožní ľahko zabrzdiť alebo odbrzdiť vozidlo prostredníctvom štýlového spínača na stredovej konzole. Vyhrievaný volant Vám spríjemní cestovanie počas chladných dní.

Rockford fosgate® prémiový audiosystém

USB vstup a 12V elektrický výstup

Bluetooth® Hands-free na multifunkčnom volante

Automatická dvojzónová klimatizácia

Štartovanie tlačidlom START/STOP

2-DIN 8" audiosystém s dotykovým LCD displejom SDA