FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Dizajn

 

Dizajn modelu Mitsubishi Outlander PHEV je ovplyvnený snahou inžinierov zdokonaliť pôžitok z využívania automobilu s ekologickým, elektrickým pohonom pri zachovaní dizajnového jazyka značky Mitsubishi.

 

 

Dôraz bol kladený na praktickosť, každodennú využiteľnosť, bezpečnosť, komfort, kvalitu a prepojenie športovej minulosti značky a čistoty ekologického pohonu. Jeho aktívny dizajn s nádychom kvality ho predurčuje na každodenné využitie.


Exteriér

Čistý štýl ohlasuje príchod novej éry. Exteriér Mitsubishi Outlander PHEV je vyjadrením dynamiky s kombináciou elegancie a čistoty, ktoré podčiarkujú jeho hybridný pôvod. Predná chrómovaná mriežka chladiča spolu s chrómovanými vonkajšími kľučkami dodáva pocit uhladenej elegancie a 18" palcové kolesá z ľahkých zliatin obohacujú dizajn v spodných partiách karosérie.

Predné parkovacie senzory

Disk z lehkých slitin 18″

Elektricky ovládané 5. dvere

Zadní rozšířený nárazník

Chrómované kryty kľučiek dverí

Bočné prahové spojlery s chrómovou lištou

Interiér

Poznajte oázu pohodlia a kultivovanosti, kde potešenie z jazdy umocňuje veľkorysý priestor na nohy, nové prvky komfortnej výbavy a úplne mimoriadne ticho vo vozidle. Sedadlá sú starostlivo čalúnené vysokokvalitnými materiálmi, pričom zadné sedadlá delené v pomere 60:40 kedykoľvek jednoducho sklopíte v závislosti od toho, koľko nákladu potrebujete previesť. Cestovanie v Mitsubishi Outlander PHEV vám spríjemní napr. 2-zónovoá automatická klimatizácia, vyhrievané kožené sedadlá či špičkové ozvučenie Rockford Fosgate®.

Osvetlenie voliča jazdných režimov

Priestranný 5-miestny interiér

Uloženie nabíjacieho kábla

Podlahové osvětlení

Tlačítka režimů dobíjení

Sada sportovních pedálů

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO