FANCAR s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


NOVÝ MITSUBISHI OUTLANDER PHEV - Dizajn

 

Dizajn nového Mitsubishi Outlander PHEV je ovplyvnený snahou inžinierov zdokonaliť pôžitok z využívania automobilu s ekologickým elektrickým pohonom pri zachovaní dizajnového jazyka automobilky Mitsubishi.

 

 

Dôraz bol kladený na praktickosť, každodennú využiteľnosť, bezpečnosť, komfort, kvalitu a prepojenie športovej minulosti značky s čistotou ekologického pohonu. Jeho aktívny dizajn s nádychom kvality ho predurčuje na každodenné využitie.


Exteriér

Čistý štýl ohlasuje príchod novej éry. Exteriér Mitsubishi Outlander PHEV je vyjadrením dynamiky v kombinácii s eleganciou a čistotou, ktoré podčiarkujú jeho hybridný pôvod. Predná maska v tvare Dynamického štítu (tzv. Dynamic Shield) dodáva pocit uhladenej elegancie, zatiaľ čo 18" kolesá s diskami z ľahkých zliatin obohacujú dizajn v spodných častiach karosérie.

Spoznajte vylepšenia nového Outlandera PHEV prostredníctvom prepracovanej technológie pohonu S-AWC. Modernizovaný Twin Motor a S-AWC prinášajú vyšší výkon a jazdné schopnosti so spoľahlivým pohonom všetkých kolies za každej situácie. Nový OUTLANDER PHEV dáva nový rozmer elektrickému pohonu, s ktorým budete vozidlo hladko ovládať za každej situácie

Predné parkovacie senzory a predné LED hmlové svetlá

Disk kolesa z ľahkých zliatin 18″

Elektricky ovládané 5. dveře

Zadný rozšírený nárazník

Chrómované kryty kľučiek dverí

Bočné prahové spojlery s karbónovou lištou

Interiér

Spoznajte oázu pohodlia a kultivovanosti, kde potešenie z jazdy umocňuje veľkorysý priestor, nové prvky komfortnej výbavy a mimoriadne ticho vo vozidle. Sedadlá sú precízne čalúnené vysoko kvalitnými materiálmi, pričom zadné sedadlá delené v pomere 60:40 kedykoľvek ľahko sklopíte v závislosti na tom, koľko nákladu potrebujete previezť. Cestovanie v Mitsubishi Outlander PHEV Vám spríjemní napr. dvojzónová automatická klimatizácia, vyhrievané kožené sedadlá či špičkové ozvučenie Rockford Fosgate®.

Stredová konzola

Priestranný 5-miestny interiér

Uloženie nabíjacieho kábla

Tlačidlá režimov SPORT a 4WD

Volič intenzity rekuperačného brzdenia pod volantom

Výduchy ventilácie pre zadné sedadlá

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO